SPONSOR I PARTNER STRATEGICZNY:
Schneider-Electric

SPONSORZY:
Rada Rodziców Microsoft Fundacja Czackiego ROBYG - art of building Uczelnia Łazarskiego Warszawa - Studia wyższe

PARTNERZY:
MU Interactive Media Reklamownia Obsługa imprez PANASONIC Salon muzyczny RnR Serduszko dla Dzieci

PARTNERZY:
TVPW Warszawska szkoła filmowa

PATRONI HONOROWI:
Miasto stołeczne Warszawa Śródmieście

PATRONI MEDIALNI:
Fabryka zespołów DużeKa Independent - polska kultura niezależna. Radio KAMPUS

PATRONI MEDIALNI:
wawcity.pl WeAre.pl Radio Warszawa

SZKOŁY PARTNERSKIE:
LELEWEL Hoffmanowa Kochanowski KołłątajAKUSTYCZNA


Bez tej sekcji CSS nigdy by się nie odbył! Doświadczenie akustyków zamienia szkolną salę w profesjonalną scenę koncertową, na której zespoły mogą stworzyć prawdziwe show. Jak ryby w wodzie czują się oni w świecie kabli, mikserów, kompresorów, odsłuchów i pogłosów. W przeciwieństwie do zwykłych śmiertelników, wiedzą, który mikrofon jest dynamiczny, a nawet czym różni się wtyczka męska od żeńskiej...

BIURO


Energiczne dziewczyny, którym nie jest obcy świat dokumentów, tabel i wykresów. Na ich barkach spoczywa zadanie pisania podań do sponsorów oraz sporządzania grafików prób i występów zespołów. Reprezentują sztab organizacyjny poza terenem szkoły i trzymają całe przedsięwzięcie w ryzach, pilnując, by wszyscy pracowali zgodnie z ustalonym harmonogramem. Kto jak kto, ale one znają się na VIPach.

LOGISTYKA


Nasi spece od zadań specjalnych- nie ma rzeczy, której na życzenie organizatora czy wykonawcy nie potrafią zdobyć w przeciągu kilku minut. Na czas CSSa zamieniają szkołę w jedno wielkie zaplecze koncertowe. Są odpowiedzialni także za organizację bufetu oraz wygląd szkoły, a ich zdolności logistyczne pomagają utrzymywać porządek w trakcie trwania imprezy.

MULTIMEDIA


Grupa szalenie zdolnych informatyków, odpowiedzialnych za tworzenie grafik na wszelkie materiały promocyjne CSS . Przez ich ręce przechodzą wszystkie pomysły uczniów, które potrafią urzeczywistnić w profesjonalny sposób. Wiedzą, które ujęcie jest najlepsze i który projekt należy wybrać. Niezaprzeczalni królowie GIMPa. Grupa osób, co ma WEB.

OŚWIETLENIOWA


Dzięki nim młode gwiazdy mogą naprawdę zajaśnieć na scenie. Oświetlenie sali i wszystkie efekty wizualne, które cieszą oko w czasie koncertu, to zasługa tej właśnie sekcji. Dzięki ich pracy zabawa nabiera jeszcze większego rozpędu, a impreza zyskuje niepowtarzalny, kameralny klimat.

PROMOCJA


Grupa najbardziej kreatywnych osób, zajmujących się reklamą i podnoszeniem prestiżu CSSa. Ich niebanalne pomysły i nowatorskie projekty zawsze odnoszą zamierzony skutek. To oni są głównymi redaktorami artykułów i informacji zamieszczanych na stronie internetowej, Facebooku i Google+. Zajmują się także współtworzeniem i dystrybucją plakatów, koszulek i wszelkich gadżetów reklamowych.

STAGE


Kontaktowi, rezolutni i rzetelni pośrednicy między organizatorami a artystami. Ich praca zaczyna się tuż po zakończeniu koncertu, kiedy to część wykonawców już rezerwuje sobie miejsce w harmonogramie na następną edycję CSS. Dzięki nim wykonawcy wiedzą, kiedy stawić się na próbę, a sztab organizatorski może spełnić wszystkie życzenia zespołów.

TECHNICZNA


Ich praca to podwaliny CSS, istny kamień węgielny koncertu. Ci mężczyźni z krwi i kości bez wytchnienia pracują w gorące czerwcowe dni i noce, by postawić scenę, na której prezentują się wykonawcy. W trakcie samego koncertu ich kompetencje to nieoceniony skarb w każdej podbramkowej sytuacji, kiedy pojawia się „to, co ciężkie”.

TRANSMISJA


Dzięki nim o Czacki Second Stage usłyszy cały świat!.., a przynajmniej ci koncertowicze, którzy postanowią posilić się w kawiarence czy pospacerować na świeżym powietrzu. Sekcja ta zajmuje się transmisją koncertu, odbywającego się na sali gimnastycznej, na teren przed szkołą, dzięki czemu spragnionych dobrej muzyki nie ominie ani jeden kawałek.

TRANSPORTOWA


Czy to strzała? Ptak? Robert Kubica? Nie! To sekcja transportowa mknie ulicami Warszawy, by CSS odbył się zgodnie z planem. Nieważne, czy chodzi o sprzęt nagłaśniający, czy karkówkę na grilla, nasi kierowcy każde zadanie traktują jak misję specjalną i zawsze dowożą potrzebne produkty na czas, nie zważając na przeciwności losu, w tym punkty karne.